Firma BigDotSoftware działa na rynku od 2014 roku. W tym czasie zakończyliśmy sukcesem wiele projektów oraz zbudowaliśmy portfolio gotowych rozwiązań. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z dziedziny integracji systemów handlowo-magazynowych, rejestracji czasu pracy, a także streamingu video oraz technologi biometrycznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się pełną przenośnością. Mogą być uruchamiane na dowolnym systemie operacyjnym od systemów desktopowych jak Windows czy Unix po urządzenia mobilne jak tablety czy telefony komórkowe.

Wytwarzamy oprogramowanie i wykonujemy jego integracje z istniejącym oprogramowaniem w oparciu o potrzeby klienta. W ofercie posiadamy również gotowe portfolio produktów, które mogą być wdrożone w środowisku klienta. W miarę potrzeb, modyfikujemy nasze oprogramowanie celem spełnienia specyficznych potrzeb klienta.

Jesteśmy elastyczni w doborze technologi, terminów czy ostatecznej wizji systemu. Nasze oprogramowanie głównie wytwarzanie jest w językach C++, Java, jak również językach skryptowych t.j Python, PHP, JavaScript. Posiadamy certyfikaty QT Certified Developers oraz Microsoft Professionals.

 

mcp2ncqtssml

Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

Adres

BigDotSoftware
ul. Strzelców 42/7
Gdynia, 81-586
(+48) 691-518-599
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
NIP: 584-242-77-47
Regon: 222075150

Dołącz do nas