Firma Big Dot Software działa na rynku od 2014 roku. W tym czasie zakończyliśmy sukcesem wiele projektów oraz zbudowaliśmy portfolio gotowych rozwiązań.

Specjalizujemy się we wdrożeniach i integracjach systemów wykorzystujących szeroko pojęte technologie BigData w lokalnych jak i w międzynarodowych projektach. Wykonujemy również integracje systemów handlowo-magazynowych, systemy rejestracji czasu pracy, a także rozwiązania z zakresu streamingu video oraz technologi biometrycznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się pełną przenośnością. Mogą być uruchamiane na dowolnym systemie operacyjnym od systemów desktopowych jak Windows czy Unix po urządzenia mobilne jak tablety czy telefony komórkowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przeprowadzamy także profesjonalne szkolenia z zakresu rozwiązań takich jak Amazon Web Services (AWS), Hadoop, Hbase, Kafka, RabbitMQ, Redis oraz podobnych.

Wytwarzamy oprogramowanie i wykonujemy jego integracje z istniejącym oprogramowaniem w oparciu o potrzeby klienta. W ofercie posiadamy również gotowe portfolio produktów, które mogą być wdrożone w środowisku klienta. W miarę potrzeb, modyfikujemy nasze oprogramowanie celem spełnienia specyficznych potrzeb klienta.

Jesteśmy elastyczni w doborze technologi, terminów czy ostatecznej wizji systemu. Nasze oprogramowanie głównie wytwarzanie jest w językach C++, Java, jak również językach skryptowych t.j Python, PHP, JavaScript. Posiadamy certyfikaty Amazon Web Services, QT Certified Developers oraz Microsoft Professionals.